USD/JPY

تحلیل تکنیکال و سیگنال رایگان جفت ارز دلار ین ژاپن (USDJPY)نوسانات USDJPY زیر نرخ ۱۵۱٫۹۳ ادامه دارند و روند کوتاه مدت دلار آمریکا در برابر ین ژاپن خنثی یا رنج است. در صورتی که جفت ارز حرکت اصلاحی و نزولی به راه بیندازد، انتظار می رود که این حرکت از سوی اصلاح ۳۸٫۲ درصد فیبوناچی در نرخ ۱۴۳٫۶۹ متوقف شود و بازار به سمت بالا بازگردد.

از دید خریداران، اگر مقاومت جزئی ۱۴۹٫۶۹ شکسته شود، USDJPY می تواند به سمت نرخ ۱۵۱٫۹۳ بازگردد. اما این احتمال وجود دارد که حرکت صعودی بازار از سوی این نرخ محدود شود.

 

تحلیل تکنیکال روند-نمودار چهارساعته دلار آمریکا ین ژاپن USDJPY

تحلیل تکنیکال روند-نمودار روزانه دلار آمریکا ین ژاپن USDJPY


 

نوسانات USDJPY ادامه دارند و روند کوتاه مدت دلار آمریکا در برابر ین ژاپن خنثی یا رنج است. در صورتی که جفت ارز حرکت اصلاحی و نزولی به راه بیندازد، انتظار می رود که این حرکت از سوی اصلاح ۳۸٫۲ درصد فیبوناچی در نرخ ۱۴۳٫۶۹ محدود شود و بازار به سمت بالا بازگردد. این احتمال هم وجود دارد که حرکت صعودی USDJPY از سوی مقاومت ۱۵۱٫۹۳ متوقف شود.

 

 

تحلیل تکنیکال روند-نمودار چهارساعته دلار آمریکا ین ژاپن USDJPY
تحلیل تکنیکال روند-نمودار روزانه دلار آمریکا ین ژاپن USDJPY

 

 

در نمودار هفتگی USDJPY، روند بلندمدت دلار آمریکا در برابر ین ژاپن صعودی است. در گزارش روز یکشنبه (۲۴ مهر) به احتمال تقویت جفت ارز اشاره شده بود که بازار از سوی نرخ ۱۴۷٫۷۱ حمایت شد و تا برآورد ۱۶۱٫۸ درصد فیبوناچی در نرخ ۱۵۱٫۹۴ حرکت کرد. این نرخ بالاترین سطح قیمتی برای بازار به شمار می رود.

اما بازار از سوی برآورد ۱۶۱٫۸ درصد فیبوناچی با مقاومت مواجه شده و دوباره به زیر نرخ ۱۴۷٫۷۱ بازگشته است. در نمودار روزانه نیز جفت ارز کندل پوششی نزولی قوی تشکیل داده است. اگر USDJPY به بازگشت نزولی از نرخ ۱۵۱٫۹۴ ادامه دهد و به زیر نرخ ۱۴۷٫۶۳ عبور کند، انتظار می رود که بازار حرکت اصلاحی و نزولی تا میانگین نمایی ۲۰ به راه بیندازد. نرخ رُند ۱۴۴ نیز در این بین قرار گرفته است.

 

تحلیل تکنیکال جفت ارز USDJPY نمودار هفتگی

آخرین مطالب

WTI

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش